50x a stále poprvé

3. září 2007 v 18:41 |  Komedie
Motto:Představte si, že svou dívku musíte získávat každý den znovu a znovu.
Typ filmu:komedie
Rok výroby:2004
Režie:Peter Sega
lHrají:Rob Schneider , Sean Astin , Dan Aykroyd , Allen Covert , Darin Fujimori , Mark Pinkosh , Blake Clark , Pomaika'i Brown , Joe Nakashima , Peter Dante , Dom Magwili , Jonathan Loughran , J.D. Donaruma , Wayne Federman , Kent Avenido , Glen Chin , Aukuso Gus Puluti Sr. , Christian Guiterrez , Keali'i Olmos , Esmond Chung , Michael K. Osborn , Albert Chi , Brian L. Keaulana, Adam Sandler,Drew Barrymore
Popis:Ošetřovatel arktických vodních zvířat Henry Roth má svou budoucnost důkladně naplánovanou. Ve chvílích, kdy zrovna nepečuje o mořská zvířata v havajském Sea Life parku, láme srdce turistek a pokouší se navázat krátkodobou romanci. Dlouhodobý vztah u něj nepřipadá v úvahu - zhatil by jeho dlouholetý sen o výpravě na Aljašku, kde chce zkoumat podmořský život mrožů. Když se konečně přiblíží možnost, že by se Henryho sen stal skutečností, dojde během zkušební jízdy jeho škuneru k nečekané nehodě. Osud jej pak zavede do místní kavárny Hukilau, kde se setkává nejen s podezřívavými pohledy hostů, ale také s mladou a krásnou Lucy Whitmore, jejíž šarm mu ihned učaruje.
Henry neodolá čerstvé vzpomínce na Lucy a její metodický způsob rozpitvání oplatek, ze kterých před jeho udiveným zrakem postavila dokonalý model vigvamu, a následující den navštíví kavárnu znovu. Lucy opět sedí sama se svými oplatkami, ze kterých tentokrát skládá velmi dekorativní srub. Když se jí u obdivuhodné vaflové stavby nedaří upevnit dveře, Henry vycítí svou příležitost, popadne párátko a problém elegantně vyřeší.
Henry se dá s Lucy do řeči a během zajímavé konverzace o oplatkách a mořských savcích v ní začíná nacházet stále větší zalíbení. Poruší své vlastní pravidlo o seznamování s místními děvčaty a domluví si s Lucy další schůzku. Když ale následující den dorazí a odvolává se na předchozí setkání, Lucy jej považuje za blázna a zavolá pomoc.
Lucy nemá ani nejmenší ponětí, kdo Henry je. A Henry si pomalu uvědomuje, že pokud bude chtít získat její přízeň, bude muset bojovat o její srdce každý den znovu až do konce života…
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 pettul pettul | Web | 3. září 2007 v 18:42 | Reagovat

super film!!!!! xD

2 Ašenka Ašenka | E-mail | Web | 5. září 2007 v 15:39 | Reagovat

tak ten sem ete newidela....

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama