Kruh 1, 2

3. září 2007 v 15:07 |  Horory
KRUH
Existuje videopáska plná obrazov ako z najťaživejších snov. Tam, kde ju premietli, vzápätí zazvoní telefón s varovaním, že ten, kto si ju pozrel, zomrie presne o sedem dní.

Rachel Kellerová, reportérka renomovaného denníka, prirodzene odmieta uveriť takejto informácii, lenže keď dôjde k záhadnej a nevysvetliteľnej smrti štyroch teenagerov, rozhodne sa prísť celej veci na koreň , pretože jedným zo štvorice bolo dieťa jej priateľky.

Nie je to vôbec jednoduché, ale nakoniec aj ona získa pásku, premietne si ju so svojím malým synom, a telefón skutočne o chvíľu zazvoní.

Zostáva len sedem dní a nocí, aby s priateľom Noahom našla spôsob, ako zachrániť seba i svojho jediného syna. Netuší na akú dlhú, smrťou a zúfalstvom zahalenú cestu sa s Noahom budú musieť vydať ...
KRUH 2
Zní to jako další z neuvěřitelných příběhů. Existuje videopáska plná obrazů, jako z těch nejtíživějších snů. Tam, kde byla promítnuta, zazní záhy telefon s varováním, že ten, kdo ji zhlédl, zemře přesně za sedm dnů. Rachel Kellerová (Naomi Wattsová), reportérka renomovaného deníku, přirozeně odmítá uvěřit takové informaci, jenomže, když dojde k záhadné a nevysvětlitelné smrti čtyř teenagerů, rozhodne se přijít celé věci na kloub, protože jedním ze čtveřice bylo dítě její přítelkyně. Není to vůbec jednoduché, ale nakonec i ona pásku získá, i ona si ji promítne se svým malým synkem, a telefon skutečně vzápětí zazvoní. Zbývá jen sedm dní a nocí, aby s přítelem Noahem (Martin Henderson) nalezla způsob, jak zachránit sebe i svého jediného syna. Netuší jak dlouhou, smrtí a zoufalstvím zahalenou cestu, se s Noahem budou muset vydat.
Sissy Spacek in Dreamworks' The Ring Two
Naomi Watts in Dreamworks' The Ring Two
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama